Ako si aktivovať Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoducho v Zákazníckej zóne. Súčasťou aktivácie je odsúhlasenie Osobitých obchodných podmienok služby Skylink Live TV a Všeobecných obchodných podmienok pre službu Filmotéka. Po úspešnej aktivácii sa vám zobrazia prístupové údaje, ktoré použijete pre prihlásenie do mobilnej alebo webovej aplikácie.

Skylink Live TV na inteligentom mobile alebo tablete

Aplikáciu si stiahnete zadarmo na App Store alebo Google play.

Skylink Live TV na PC

Služba je pre vás vždy dostupná na webovej adrese livetv.skylink.sk.

Skylink Live TV na Vašom televízore

- Na akejkoľvek televíznej obrazovke, s použitím hybridného prijímača Kaon MZ-102 nebo set-top boxu Strong SRT 202 Ematic, ktorý vám okrem štandardných služieb satelitnej televízie Skylink prinesie navyše aj všetky funkcie služby Skylink Live TV.

- Na inteligentnom televízore Samsung od roku výroby 2016 s operačným systémom Tizen alebo LG s operačným systémom WebOS 3.0 a vyššie (modelové rady od roku 2015). Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platforme MB211 a MB130. Android TV – Philips a SONY s operačným systémom Android 7.0 a vyššie. A vybrané televízory Panasonic používajúce platformu MB211S, MB130B, MB130S alebo MB130T (modelové rady od roku 2019). Viac informácií nájdete tu.

V súčasnej dobe prebieha vývoj aplikácie Skylink Live TV pre televízory ďalších popredných výrobcov, televizorech alebo multimediálnych zariadeniach. Pozor, televízor musí byť vždy pripojený k internetu.

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905