Súťažte s Viasat Nature a dokumentaristom Davidom Attenboroughom

  • Soutěž
  • Autor Martin Půlpán
  • Foto Viasat Nature

Pri príležitosti osláv 90. narodenín známeho dokumentaristu DavidaAttenborougha si pre vás satelitná televízia Skylink a dokumentárna stanica Viasat Nature pripravila súťaž o stan Bird 3 Classic a ďalšie zaujímavé ceny.

Kto je David Attenborough? 

Prírodovedec a televízna osobnosť David Attenborough je otcom moderného prírodopisného dokumentu. David Attenborough počas svojho života dosiahol veľa úspechov a ocenení. V roku 1985 bol pasovaný na rytiera, v roku 2002 dostal medailu za zásluhy od kráľovnej Alžbety a je nositeľom najmenej 31 čestných doktorátov britských univerzít, vrátane Oxfordu a Cambridge. Prieskum verejnej mienky z roku 2014 ukázal, že je považovaný za najdôveryhodnejšiu verejnú osobnosť vo Veľkej Británii. Attenborough je tiež podľa dochovaných záznamov najscestovanejším človekom v dejinách.

SLEDUJTE KAŽDÝ MÁJOVÝ PONDELOK OD 20:00 DOKUMENTÁRNÝ SERIÁL VEĽKÝ BARIÉROVÝ ÚTES
 

David Attenborough sa spojí s tímom ovenčeným cenami BAFTA a Emmy, aby po šesťdesiatich rokoch znovu navštívil Veľký bariérový útes a preskúmal najväčšiu živú štruktúru na svete. David Attenborough a jeho tím k práci využijú najmodernejšiu prieskumovú ponorku. Tento nádherný raj je okrem iného domovom žralokov, trpasličích vráskavcov malých alebo karety obrovskej. Pre Davida je však dôležitejší fakt ohrozenia Veľkého korálového útesu a jeho možného zániku. Porozpráva sa s vedcami o tom, ako by tento prírodní klenot mohol byť zachránený pred kompletným zničením.

Viac o seriáli nájdete tu: http://viasatnature.cz/david_attenborough/

O čo súťažíme?

1. CENA: Stan Bird 3 Classic

2. CENA: Reklamné predmety Viasat Nature

3. CENA: Reklamné predmety Viasat Nature

Pravidla súťaže:

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci zákazníci satelitnej televízie Skylink, ktorí si predplácajú jeden zo základných alebo prémiových balíčkov Skylink. Do zlosovania budú zaradené odpovede, zaslané do 23.5.2016 do 23:59 hodiny. 

Súťažná otázka: 

Meno*Priezvisko*
E-mail*Telefón*
Číslo vašej satelitné karty* 
Kde nájdete číslo karty?
Číslo karty Skylink
nájdete tu:

Poznámka:
Číslo karty opíšte bez medzier vrátane
poslednej kontrolnej číslice

 
*Povinná položka

Po 09. 05. 2016
Uvidíte na Viasat Nature súčasť balíčkov Flexi 7 a Multi
magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac