Pes a jeho blog – Vianočný špeciál: Zo života mojich ľudí

  • Pro děti
  • Autor Jana Rajnochová
  • Foto Disney

Domáci miláčikovia do rodiny prinášajú radosti, ale aj starosti. Čo napríklad robiť, keď je váš pes hviezdou internetu?

Avery, Chloe a Tyler sú nevlastní súrodenci, ktorí sú nútení spolu vychádzať pod jednou strechou. Rodičia im zoženú miešanca Stana, ktorý je však trochu iný, než ostatné psy v susedstve. Hlavne tým, že vie rozprávať a na svojej internetovej stránke dáva celému svetu nahliadnuť hlboko do života rodiny, v ktorej žije.
 
Keď na to deti prídu, zaprisahá ich Stan, aby si jeho schopnosti nechali pre seba. Má strach, že bude odtrhnutý od rodiny a odvlečený na vedecké pokusy. Stanovo tajomstvo rozhádaných súrodencov stmelí, a keď sa raz prerieknu pred babičkou, je do všetkého zasvätená aj ona. Situáciu však ešte môže skomplikovať Stanova kariéra na internete – jeho vtipné články a komentáre číta snáď celá krajina.
 
V hlavnej úlohe seriálu sa striedajú fenka Kuma a pes Mick. Obaja sú ostrieľaní profesionáli filmového priemyslu, veď prvá menovaná si už zahrala v piatich filmoch. Seriálový hrdina neznáša uštekané špice a zbožňuje pudle. Aj keď hovorí, píše a v mnohých ohľadoch premýšľa ako človek, s ostatnými psami má spoločnú záľubu v obžúvaní všemožných predmetov a nevraživosť voči mačkám. Jeho obľúbenou hračkou je plyšová opica, ktorej hovorí Robert.
 
Seriál Pes a jeho blog je medzinárodne úspešný americký sitcom pre staršie deti a dospievajúcich. Spoločnosť Disney práve točí tretiu sériu seriálu, ktorého od konca roka 2012 vzniklo už päťdesiatdva dielov. Malých i väčších divákov baví originálny námet a veľa zábavy, ktorú hrdinovia seriálu zažívajú. Rodičia zase oceňujú, že Stan deti tiež naučí niečo o bezpečnom používaní internetu.

Pes a jeho blog – Vianočný špeciál (FDB: 91.4 %)

Po 22. 12. 2014
Uvidíte na Disney Channel súčasť balíčkov Multi a Kombi

Réžia Neal Israel, Shelley Jensen

Herci G. Hannelius, Blake Michael, Francesca Capaldi, Regan Burns, Beth Littleford, Denyse Tontz, Kayla Maisonet

magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac