NENECHAJTE SI UJSŤ VOĽNÉ VYSIELANIE PROGRAMU AMC

  • Filmy a seriály
  • Autor AMC
  • Foto AMC

Satelitná televízia Skylink ponúka všetkým svojim zákazníkom možnosť užiť si voľné vysielanie stanice AMC, ktoré bude spustené od piatku 13. 11. 2015 od 9:00 do piatku 20. 11. 2015 do 9:00.

Program AMC je jeden z najpopulárnejších a najoceňovanejších televíznych značiek ponúkajúcich filmy a seriály vlastnej produkcie, ale aj  filmy z celosvetovo uznávaných filmových produkcií. Program je štandardne dostupný zákazníkom Skylinku s predplatenými balíčkami Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

V období od piatku 13. 11. 2015 od 9:00 do piatku 20. 11. 2015 do 9:00 budú môcť tento program v rámci VOĽNÉHO VYSIELANIA sledovať aj všetci ostatní zákazníci satelitnej televízie Skylink (zákazníci s predplateným Servisným poplatkom, balíčkom Mini alebo s prémiovými balíčkami HBO Standard, HBO MaxPack, Mixbox, CS Film + CS Mini, Film Europe + CS TV, Exxtra, Man-X). 

Z pestrej programovej ponuky voľného vysielania vyberáme:

INTO THE BADLANDS – 16. novembra o 22:00

Dej sa odohráva o niekoľko storočí neskôr, v budúcnosti, kedy ľudstvo takmer vyhynulo a štátne útvary sa zrútili po niekoľkých prírodných aj človekom spôsobených katastrofách. Vytvorila sa feudálna spoločnosť a k moci a bohatstvu sa dostali tí najsilnejší a najkrutejší. Sme v zemi, ktorá sa nazýva „Badlands“ a je rozdelená medzi sedem súperiacich barónov, ktorí ovládajú zdroje surovín potrebných k bežnému životu a nadvládu si udržujú s pomocou vojsk, známych pod názvom Clippers. Príslušníci týchto vojsk využívajú výhody, o ktorých sa bežným ľuďom ani nesníva, a službe barónom sú ochotní obetovať aj svoj život. Len pár z nich sa dožije 30 rokov, ale Sunny (Daniel Wu) nie je žiadny obyčajný Clipper. Sunny je dokonale vycvičený v bojových umeniach a rýchlo postupuje hore, až sa stane Quinnovým (Marton Csokas) hlavným Clipperom a najdôveryhodnejším radcom.

Into the Badlands je seriál o bojovom umení, ktorý rúca hranice svojho filmového žánru. Seriál je inšpirovaný klasickým čínskym príbehom „Putovania na západ”.

into the badlands 2.jpg

HUMANS – piatok 13. novembra o 22:00

Tento osemdielny seriál z roku 2015 sa odohráva v paralelnej prítomnosti, v ktorej každá rodina baží po najnovšej technickej vymoženosti menom Synth. Je to dokonale vyvinutý a zostavený slúžiaci robot, ktorý sa k nerozoznaniu podobá svojmu živému originálu.

humans magazin.jpg

BREAKING BAD (Perníkový tatko) – štvrtok 19. novembra o 22:00

U stredoškolského učiteľa chémie je diagnostikovaná rakovina, a tak sa rozhodne pred svojou smrťou zaobstarať výrobou metam­fetamínu svoju rodinu. Seriál vyniká úplne famóznou premenou hlavnej postavy z obyčajného človeka v kľúčovú postavu drogového obchodu a skutočného bossa.

breaking bad magazin.jpg

Technické parametre pre naladení programu AMC:

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 895 MHz

Polarizácia: Vertikálna

FEC: 5/6

Symbolová rýchlosť: 27 500

Norma: DVB-S

Pilot: OFF

Pá 13. 11. 2015
Uvidíte na AMC, AMC súčasť balíčkov Flexi 7 a Multi
magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac