Vo vodnej línii: Krása rybolovu so všetkými jeho ťažkosťami

  • Dokument
  • Autor F&H
  • Foto F&H

Obnovený tím programu Fishing and Hunting patriaci k Tematic Media Group (TMG) Ltd, sa k jeseni 2015 rozhodol, že svojim divákom polichotí početnými novými a zároveň dychberúcimi vzdelávacími filmami tiež na jeseň, aby vedľa existujúceho diváckeho publika ďalej rozšíril početný tábor svojich fanúšikov.

Jedným z takýchto nápadov bolo natočiť film, v ktorom sa súčasne zrkadlí krása rybolovu so všetkými jeho ťažkosťami, zároveň ale predstaví jedinečnosť prírody, jej široký živočíšny svet a toto všetko zachytí v takých záberoch, v ktorých sa aj najstarší obyvateľ mesta môže cítiť ako najvášnivejší dobrodruh. Seriál dostal názov Vo vodnej línii v asociácii na podobnosť so seriálom V streleckej línii. Tí, ktorí majú radi prírodu a ryby, by o tento seriál nemali určite prísť, pri sledovaní tohto seriálu sa totiž môžu stretnúť s tak jedinečnými, odzbrojujúcimi a dychberúcimi zábermi, ktoré sú dostupné iba na programe F&H. Ryby, obojživelníky, hmyz, cicavce, vtáky, všetky tieto živočíchy sú hlavnými predstaviteľmi nového dokumentárneho seriálu, ktorého sprievodcovia sú József Ács a Norbert Paál. Program Fishing and Hunting sa týmto seriálom obohatí takým prírodopisným filmom, ktorý ako malým, tak aj veľkým, ženám aj mužom poskytne odzbrojujúcu zábavu.

Vo vodnej línii

Čt 24. 09. 2015
Uvidíte na Fishing & Hunting súčasť balíčkov Flexi 7 a Multi
magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac