Cestovanie v čase s Brianom Ungerom: Stroj času pre cestovateľov

  • Dokument
  • Autor Ivana Petrová
  • Foto Travel Channel

Najrôznejšie kúty zemegule môžeme spoznávať vďaka mnohým cestopisným dokumentom, ale čo sa dialo v Las Vegas v 19. storočí? Kto bol v skutočnosti Lincolnov vrah? Tieto a veľa ďalších záhad aj zaujímavostí z americkej minulosti bude odhaľovať Brian Unger.

Cestovanie v čase s Brianom Ungerom spája to najlepšie z histórie s cestovateľským žánrom, a tak sa diváci budú môcť doslova opäť zúčastňovať všetkých možných medzníkov v americkej histórii. Ale nepôjde čisto len o dejiny, veď aj Amerika ponúka množstvo zaujímavých architektonických i technických pamiatok. Všade tam bude sympatický sprievodca Brian svojich divákov pravidelne brať.
 

Zažiť Ameriku inak

Vždy polhodinová jazda do minulosti však nie je len dobre zahranými scénkami v historických kostýmoch. Naopak! Dnes sa už žiadny filmový kasový trhák nezaobíde bez špeciálnych efektov pracujúcich s CGI rozhraním. Prečo by však mali dych berúce efekty hrať prím len na plátnach kín? Tvorcovia Cestovania v čase preto neváhali, a ponúkajú divákom show hodnú tých najlepších animátorských štúdií.
A tak sa môžete prejsť po štúdiách starého Hollywoodu, v ktorých točil ešte sám velikán nemej éry Charlie Chaplin. Brian vás vezme aj za ďalšou hviezdou strieborného plátna, Marilyn Monroe – vedeli ste, že sa tajne rozvádzala v Las Vegas? A čo legendárny Golden Gate Bridge v San Franciscu? Mať tak možnosť aspoň sledovať, ako sa staval… S naším novým seriálom to nebude problém. Avšak nezabúdajme na prírodu, ktorá je v Severnej Amerike neuveriteľne rozmanitá a ponúka nejedno naj na Zemi. Určite vás tak neminie niečo z minulosti legendárneho Grand Canyonu alebo plavba po Coney Island.
 
Každú sobotu tak na Travel Channel HD môžete navštíviť osobnosti aj miesta, ktoré zdanlivo zmizli v prepadlisku dejín.

Cestovanie v čase s Brianom Ungerom

So 26. 12. 2015
Uvidíte na Travel Channel HD súčasť balíčkov Flexi 7 a Kombi
magazin-265x238px-HDprijimac-SK-2.gif Stiahnite si magazín Skylink TV do svojich tabletov, mobilov a novo aj do PC a Macov.Google playApp StorePC a Mac