Balíček Komplet

Všetko v jednom balíčku

Patríte medzi maximalistov? Práve pre vás, ktorí nechcete prísť ani o jediný televízny program, sme pripravili balíček Komplet. Nájdete tu všetky ponúkané programy Skylinku a tiež všetky prémiové programy z rodiny HBO, alebo z balíčka Mixbox. Získavate zároveň prístup do online filmovej databázy HBO GO a teraz aj do služby Filmbox Live. Ponuku HBO GO aj FilmBox Live môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek online prostredníctvom počítačov, mobilných zariadení alebo inteligentných televízorov.

Tip: Predplaťte si balíček na 12 mesiacov, zaplatíte len 11.

Komplet
128 programov, z toho 64 v HD
Všeobecné 30, Filmové 26, Športové 14, Dokumentárne 20, Hudobné a lifestyle 19, Detské 9, Erotické 10
Cena 45 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Komplet

128 programov, z toho 64 v HD

 

Všeobecné

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické


*  Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky
Pustina

Pustina

Najočakávanejšia televízna udalosť sezóny: Pustina - osemdielnej kriminálna dráma v réžii Ivana Zachariáša a Alice Nellis podľa scenára Štefana Hulíka.

Zločin, ktorý rozhodujúcim spôsobom zasiahne do životov všetkých zúčastnených, stojí na počiatku dramatickej minisérie HBO Europe, Pustatina. Keď sa starostka severočeskej dediny, Hana Sikorová, ocitne na vrchole svojho boja proti veľkej ťažobnej spoločnosti ponúkajúcej obyvateľom vysoké odstupné ako výmenu za opustenie ich domovov postavených na ložiskách hnedého uhlia, zmizne jej štrnásťročná dcéra Míša. Pátranie po dcére Hane po rokoch mierumilovného súžitia vzbudí pochybnosti ohľadne celej komunity, ktorá sa pod vplyvom udalostí začína rozpadávať a ukazovať svoju pravú tvár. Objasňovaním sa príbeh rozvetvuje do niekoľkých prelínajúcich sa dejových línií, gradujúcich do nečakaných súvislostí.

Ďalšie zaujímavosti sa môžete dočítať v magazíne Skylink TV.

Nedeľa 30.10.2016 | 00:00 | HBO a HBO GO

Skylink Live TV

Vďaka službe Skylink Live TV si užijete vaše obľúbené programy ako nikdy predtým! Stiahnite si aplikácie do vašich mobilných zariadení.

Získať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Programy balíčka Mixbox sú dostupné aj v aplikácii FilmBox Live

Všetky programy sú dostupné aj v aplikácii Filmox Live, kde okrem živého vysielania programov je dostupná aj bohatá filmová a seriálová videotéka a mnoho ďalších programov (Fast&FunBox HD, FilmBox Arthouse, 360TuneBox atď.).
Aplikácia FilmBox Live je dostupná tiež pre tablety a mobilné telefóny a je vhodným doplnkom napríklad na cesty ...

Viac o FilmBox Live
 
FilmBox Live

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.