HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako súčasť balíčkov HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj mobile.
Súčasť balíčkov HBO Standard, MaxPack a Komplet
 
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

 
Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

 
Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Twin Peaks (2017)

Twin Peaks (2017)

Seriál tvorcov Davida Lyncha a Marka Frosta sleduje vyšetrovanie, ktoré vedie zvláštny agent FBI Dale Cooper potom, čo je v drevorubačskom mestečku Twin Peaks v štáte Washington zavraždená krásna a populárna študentka Laura Palmerová.

Pokojné mestečko uprostred lesov blízko kanadských hraníc úplne zaskočí vražda stredoškoláčky Laury Palmerovej. Šerif Harry Truman dostáva pomoc priamo od FBI – zvláštneho agenta Dalea Coopera. Ako sa ukazuje, má to svoje oprávnenie. Tento zvláštny prípad sa zhoduje s vraždami mladých dievčat na iných miestach Spojených štátov. Okrem toho sa za malebnou tvárou mestečka ukazuje množstvo neprávostí, nemravností a vôbec zvláštnych vecí... Seriál z dielne Davida Lyncha a Marka Frosta Mestečko Twin Peaks sa stalo jedným z najlepšie hodnotených seriálov 90. rokov s priaznivými kritickými ohlasmi na národnej aj medzinárodnej úrovni. Získal si širokú základňu fanúšikov a stal sa súčasťou popkultúry, na Twin Peaks existuje množstvo odkazov v iných televíznych seriáloch, reklamách, komiksoch, videohrách, filmoch a textoch piesní.

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránkach www.hbogo.sk prejdite do sekcie Menu, vyberte Nastavenia a kliknite na Registráciu

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.