HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako súčasť balíčkov HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tabletu aj mobilu.
Súčasť balíčkov HBO Standard, MaxPack a Komplet
 
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

 
Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

 
Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Taboo

Taboo

Dramatický seriál TABOO sleduje dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho, ktorý sa vracia z Afriky do Londýna roku 1814, aby prevzal to čo zostalo z otcova podnikateľského impéria a prebudoval svoj život. Dedičstvo po otcovi je však pohár plný jedu…

Dej, odohrávajúca sa v roku 1814, sleduje dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho (Tom Hardy) – muža, ktorý bol na konci sveta a späť sa vracia nezvratne zmenený. Dlho sa verilo, že je mŕtvy, teraz prichádza domov do Londýna, aby prevzal to, čo zostalo z otcovho podnikateľského impéria a prebudoval svoj život. Dedičstvo po otcovi je však pohár plný jedu, James si musí dokázať poradiť s čím ďalej tým viac spletitými okolnosťami a nepriateľmi číhajúcimi za každým tmavým rohom, aby sa vyhol rozsudku smrti. Vo víre intríg, vraždy a zrady sa mysteriózna rodinná dráma rozvíja v horúci príbeh lásky a podlosti.

 

Štvrtok 27.04.2017 | 21:55 | HBO HD

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránkach www.hbogo.sk prejdite do sekcie Menu, vyberte Nastavenia a kliknite na Registráciu

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 Euro?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.