HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako súčasť balíčkov HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tabletu aj mobilu.
Súčasť balíčkov HBO Standard, MaxPack a Komplet
 
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

 
Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

 
Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Veľké malé klamstvá

Dokonalý život je dokonalá lož

Temná komediálna dráma, v ktorej niekoľko popredných hollywoodskych hviezd podáva mimoriadne herecké výkony, sa odohráva v kalifornskom mestečku Monterey a začína podozrivou vraždou na benefičnej akcii základnej školy. Napriek tomu, že totožnosť obete aj páchateľa spočiatku zostáva záhadou, všetko nasvedčuje tomu, že semeno vraždy zasiala rivalita a tajomstvá obklopujúce trojicu matiek - Madeline Mackenzieovou (Reese Witherspoonová), Celeste Wrightovou (Nicole Kidmanová) a Jane Chapmanovou (Shailene Woodleyová. Príbeh je prekladaný výpoveďami z výsluchovej miestnosti, v ktorej ostatní rodičia a zamestnanci školy jedným chórom predkladajú zákulisné klebety o oddanosti a rivalite miestnych obyvateľov, predovšetkým  o Madeline a jej úhlavnej nepriateľke, vplyvnej a úspešne pracujúcej mamičke Renate Kleinovej. V priebehu siedmych napínavých epizód, ktorým však nechýba humor, postupne vyjde najavo, že všetky ženy skrývajú svoje malé tajomstvá, ktoré nás nakoniec zavedú až k onej osudnej noci.

Pondelok 20.02.2017 | 20:00 | HBO HD a HBO GO

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránkach www.hbogo.sk prejdite do sekcie Menu, vyberte Nastavenia a kliknite na Registráciu

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

HBO GO

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Viac informácií o ponúke Prejdite ku Skylinku