HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako súčasť balíčkov HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

Pustina

Pustina

Najočakávanejšia televízna udalosť sezóny: Pustina - osemdielnej kriminálna dráma v réžii Ivana Zachariáša a Alice Nellis podľa scenára Štefana Hulíka.

Zločin, ktorý rozhodujúcim spôsobom zasiahne do životov všetkých zúčastnených, stojí na počiatku dramatickej minisérie HBO Europe, Pustatina. Keď sa starostka severočeskej dediny, Hana Sikorová, ocitne na vrchole svojho boja proti veľkej ťažobnej spoločnosti ponúkajúcej obyvateľom vysoké odstupné ako výmenu za opustenie ich domovov postavených na ložiskách hnedého uhlia, zmizne jej štrnásťročná dcéra Míša. Pátranie po dcére Hane po rokoch mierumilovného súžitia vzbudí pochybnosti ohľadne celej komunity, ktorá sa pod vplyvom udalostí začína rozpadávať a ukazovať svoju pravú tvár. Objasňovaním sa príbeh rozvetvuje do niekoľkých prelínajúcich sa dejových línií, gradujúcich do nečakaných súvislostí.

Ďalšie zaujímavosti sa môžete dočítať v magazíne Skylink TV.

Nedeľa 30.10.2016 | 00:00 | HBO a HBO GO

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránkach www.hbogo.sk prejdite do sekcie Menu, vyberte Nastavenia a kliknite na Registráciu

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

HBO GO

Nemáte Skylink a chceli by ste zistiť, ako sa jednoducho stať našim zákazníkom?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.