Balíček Digital

Vaše TV minimum

Každý má svoj spôsob, ako relaxovať, ale čo si budeme hovoriť – nie je nad to, po dlhom dni sa uvelebiť na pohodlnom gauči, dať si niečo dobré a pritom s celou rodinou sledovať vaše obľúbené programy! V balíčku Digital nájdete všetky základné slovenské a české programy, z ktorých je väčšina v HD kvalite. Jedinou podmienkou príjmu programov je zaplatenie Servisného poplatku.

Digital
41 programov, z toho 23 v HD
Všeobecné 20, Spravodajské 7, Filmové 2, Športové 2, Dokumentárne 1, Hudobné a lifestyle 7, Detské 2
+ ďalších 102 nekódovaných programov
S uhradeným Servisným poplatkom
Cena 0 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Digital

41 programov, z toho 23 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské


*  Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky
ROBSONOVÉ RYBÁRSKE GRAND SLAMY

ROBSONOVÉ RYBÁRSKE GRAND SLAMY

V tejto desaťdielnej sérii, ktorá nás vezme na výlet po celom svete, sa herec a občasný rybár Robson Green pripojí k medzinárodnej hre rybárskej asociácie, kde byť členom je najvyššou poctou.

Dokáže chytiť tri a viac rôznych druhov rýb v priebehu 24 hodín? Pozrie sa na Kubu, do Kostariky, Michiganu, Miami, na Floridu, Aljašku, do Senegalu, San Diega a na ďalšie miesta, kde sa vrhne po hlave do vody, súperí aj s rozmarmi počasia a nemilosrdným tikaním hodín pri pokuse umiestniť sa v knihách rekordov. Kolegovia, ktorí sú tiež nadšencami pre udice a navijaky, dodajú zásobu užitočných tipov a trikov. A najmodernejšie kamerové technológie zachytia každé nahodenie Robsonovho háčiku, kedy pod vodou uvidíme nikým iným nevidené divadlo. To všetko pri pokuse stať sa slávnym v tomto grand slame.
 

Premiérové diely každý pondelok o 21:00 na Travel Channel (a na Skylink Ochutnávka).

JOJ+1 exkluzívne na Skylinku

Sledujte program TV JOJ posunutý o 1 hodinu

Stáva sa Vám, že jednoducho nestíhate? Jojka Vám dá teraz hodinu naviac. Ak ste nestihli svoj obľúbený program, je tu pre Vás JOJ+1.

Skylink Live TV

Sledujte TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Získať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.