Cinemax

Filmový
Cinemax je mainstreamovo orientovaný program zameraný na americkú a svetovú filmovú produkciu, originálne Cinemax seriály a zároveň i nové seriály z americkej produkcie, drámy, komédie, akčné, dobrodružné i kriminálne filmy, horory, fantasy a sci-fi. V programe Cinemaxu nájdete každý deň v týždni niečo špeciálne. Nedele sú o veľkých premiérach. Soboty si vychutnajú milovníci seriálov v spoločnosti originálnych Cinemax i nových amerických seriálov. Piatky môžete stráviť s kultovými horormi. Stredy prinesú dramatické filmy a trilery.
Rozlíšenie: SD / MPEG-4
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

 Programy vysielané vo formáte SD / MPEG-4 sú dostupné len majiteľom HD prijímačov.

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 5. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program Cinemax

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.

Anthropoid

Vojnový thriller rozpráva príbeh atentátu na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha na základe skutočných udalostí.

Inšpiráciou snímku, ktorý vznikol v britsko-česko-francúzskej koprodukcii, sa stal skutočný príbeh vojenskej operácie z druhej svetovej vojny, ktorej cieľom bol atentát na Reinharda Heydricha, tretieho najvýznamnejšieho muža tretej ríše. Odbojári Josef Gabčík a Jan Kubiš boli v decembri 1941 vysadení do svojej okupovanej vlasti. Vybavení len obmedzeným množstvom informácií a s minimálnym výstrojom musia v nacistami uzatvorenom meste prísť na spôsob, ako spáchať atentát na Heydricha a úspešne vykonať akciu, ktorá raz a navždy zmení tvár Európy.

Nedeľa 28.05.2017 | 20:00 | Cinemax
Bolt

Bolt

Život superpsa Bolta je plný dobrodružstiev, nebezpečenstiev a nástrah. Sledujte Boltové doteraz najväčšie dobrodružstvo – cesta cez celú Ameriku za jeho majiteľkou a hereckou kolegyňou Penny.

Život superpsa Bolta je plný dobrodružstiev, nebezpečenstiev a nástrah – prinajmenšom vtedy, kým bežia kamery. Keď sa hrdina hollywoodskeho hitového televízneho seriálu súhrou náhod ocitne v štúdiu v New Yorku, začne Boltové doteraz najväčšie dobrodružstvo – cesta cez celú Ameriku za jeho majiteľkou a hereckou kolegyňou Penny. Vyzbrojený len ilúziami o tom, že jeho fantastické schopnosti sú skutočné a dvomi netradičnými spoločníkmi – vychudnutou túlavou mačkou a s morčaťom v krištáľovej guľôčke. Bolt zisťuje, že k tomu, aby sa stal hrdinom, nepotrebuje superschopnosti.

Štvrtok 01.09.2016 | 00:00 | HBO GO

Programové tipy Cinemax

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie Cinemax


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off