Homepage   Praktické informácie a Kontakty   Dekódovacie karty

Dekódovacie karty

Služba je určená zákazníkom, ktorí chcú sledovať programy prostredníctvom Skylinku na dvoch televízoroch nezávisle od seba v rámci jednej domácnosti*.

 

Podmienky a pravidlá služby Druhá karta (platné od 1. 7. 2014):

·       Záujemcovi o službu Druhá karta bude poslaná na základe objednávky karta Skylink NEXT.  Službu Druhá karta je možné objednať prostredníctvom Zákazníckej zóny Skylink na adrese https://zona.skylink.sk, alebo prostredníctvom zákazníckeho servisu na telefónnom čísle 02/ 20 250 241.

·       Kartu Skylink NEXT je možné používať výhradne v rovnakej domácnosti ako materskú kartu. Ku každej materskej karte je možné objednať maximálne dve karty Skylink NEXT. 

·       Po objednaní je karta zaslaná na dobierku.

·       Ročný poplatok za každú z kartu Skylink NEXT je 44,40 €.

·       Prvá platba za službu zahŕňa cenu karty Skylink NEXT a ročné predplatné služby Druhá karta.

·       Karta Skylink NEXT obsahuje služby totožné s materskou kartou.

 

Upozorňujeme zákazníkov, že Karta NEXT je typu Irdeto a je teda kompatibilná len so satelitnými prijímačmi a dekódovacími modulmi vybavenými dekodérom typu Irdeto.

*Domácnosť v zmysle §115 Občianskeho zákonníka tvoria fyzické osoby, ktoré spolu trvalo žijú a spoločne uhrádzajú náklady na svoje potreby.

Ako registrovať službu Skylink pre danú kartu

Aby správne fungovala vaša karta Skylink je nevyhnutná okamžitá registrácia služby Skylink v zákazníckom systéme Skylink. Pre karty Standard HD, Výmena HD a Výmena HD M7 je registrácia služby bezplatná. Na kartu Standard HD M7 je potrebné vyplniť Registračné údaje a uhradiť Registračný poplatok. Elektronický formulár na registráciu nájdete na stránke Zákaznickej zóny.