Homepage   Ako získate

Skylink - Ako získať satelitnú televíziu Skylink

client

Som zákazník Skylinku a mám záujem o platený balíček

 

Ako objednať programové balíčky

V sekcii Skylink ponuka je možné zakúpiť štandardné a prémiové balíčky Skylink. V jednoduchom prehľade balíčkov sa dozviete, čo na vás v každom balíčku čaká. Zákazníci, ktorí si chcú zostaviť vlastný balíček, si môžu vybrať 7 obľúbených programov v balíčku Flexi 7. Pre zákazníkov, ktorí vedia, o aké programy majú záujem, ale nevedia, v ktorom balíčku sú obsiahnuté, je pripravený chytrý konfigurátor. Stačí si zvoliť svoje obľúbené programy a konfigurátor vám navrhne optimálne riešenie.

 

Po kliknutí na tlačidlo Objednať je potrebné na stránke objednávky zvoliť si požadovanú dobu predplatného a vyplniť číslo karty, na ktorej má byť služba aktívna. Na nasledujúcej obrazovke je možné zvoliť si platobné možnosti. Možno tiež samozrejme zaslať informácie o platbe na e-mail a vytlačiť prehľad objednávky.

sipo

Ako uhradiť platené programy

 

SIPO / INKASO

Inkasná služba Slovenskej pošty SIPO je ideálny spôsob na pravidelnú platbu mesačnej úhrady predplatného alebo Servisného poplatku, pretože združuje platby za služby rôznych dodávateľov (elektrina, plyn, satelit apod.). Pri potvrdení objednávky vyberte z platobných možností SIPO alebo INKASO a vyplňte jednoduchý formulár. My vám platbu za balíček pridáme do vášho SIPA či INKASA. Len sa uistite, že pridaním platby za balíček nedôjde k prekročeniu vášho inkasného limitu.

Skylink poskytuje zákazníkom platiacim cez SIPO / inkaso bonus vo forme jedného mesiaca zdarma pri prvej úhrade týmto spôsobom platby. Viac informácií nájdete na stránke Ako zaplatiť.

credit
 

PREVOD Z ÚČTU

Pri potvrdzovaní objednávky zadáte číslo svojej Skylink karty, vyberiete si dĺžku predplatného a následne vám systém prehľadne zobrazí údaje k platbe. Stačí už len cez svoje internetové bankovníctvo poukázať na náš účet platbu so zobrazenými parametrami. Ihneď po prijatí platby (spravidla do druhého pracovného dňa) vám spustíme váš vysnený balíček. Viac informácií tu.

sipo
 

POŠTOVÁ POUKÁŽKA

Platbu za váš balíček môžete poukázať štandardne poštovou poukážkou typu RI. Po potvrdení objednávky vám systém ukáže parametre platby (číslo účtu, špecifický a variabilný symbol), ktoré si vytlačíte alebo opíšte a vyplníte ich na poštovú zloženku. Peniaze od vás k nám doputujú spravidla za 5 pracovných dní. Viac informácií tu.

sipo
 

PLATBA V HOTOVOSTI

Služby Skylinku môžete tiež uhradiť u našich partnerov.